۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 17659
  • 17 سپتامبر 2016 - 12:42
  • 4 بازدید
  • ارسال توسط :
شماره ۵۴ دوماهنامه تربیتی- اخلاقی "خُلُق" منتشر شد
شماره ۵۴ دوماهنامه تربیتی- اخلاقی "خُلُق" منتشر شد

شماره ۵۴ دوماهنامه تربیتی- اخلاقی "خُلُق" منتشر شد

شماره ۵۴ دوماهنامه تربیتی- اخلاقی “خُلُق” منتشر شد شماره مرداد و شهریور دوماهنامه خُلُق منتشر گردید. به گزارش پایگاه اطلاع­ رسانی بنیاد هاد، به همت مؤسسه فرهنگی دارالهدی، وابسته به بنیاد علمی فرهنگی هاد، شماره ۵۴ دوماهنامه تربیتی- اخلاقی خُلُق به انتشار رسید. گفتنی است که در این شماره از نشریه، به مباحث اخلاقی مانند […]

شماره ۵۴ دوماهنامه تربیتی- اخلاقی “خُلُق” منتشر شد

شماره مرداد و شهریور دوماهنامه خُلُق منتشر گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع­ رسانی بنیاد هاد، به همت مؤسسه فرهنگی دارالهدی، وابسته به بنیاد علمی فرهنگی هاد، شماره ۵۴ دوماهنامه تربیتی- اخلاقی خُلُق به انتشار رسید.

گفتنی است که در این شماره از نشریه، به مباحث اخلاقی مانند «ایمان و عمل به مثابه راهبرد تربیتی در قرآن کریم»، «ویژگی های اخلاقی حضرت موسی(ع) در جوانی»، «بررسی دنیای مذموم از نگاه امام خمینی(ره)، با محوریت کتاب چهل حدیث»، «مروری بر فضایل و شخصیت جناب زکریا بن آدم(ره)»، «مروری بر زندگانی عالم ربانی مرحوم جهانگیرخان قشقایی» و «معنویت رؤیایی» اشاره شده است.

یاد آور می شود که در صفحه پشت جلد این شماره، با استفاده از فناوری “صفحه پویا” فیلمی از سخنان «حضرت آیت الله سید عبدالکریم کشمیری» ارائه شده است.

علاقه مندان برای تهیه این دوماه نامه می­ توانند به مرکز پخش آثار این مؤسسه به نشانی قم- خیابان معلم- انتهای کوچه۱- پلاک ۱۵۹ مراجعه کنند یا با شماره تلفن ۷۷۳۷۴۲۹-۰۲۵۳ و ۰۹۱۲۷۴۷۴۰۶۰ تماس حاصل نمایند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

جواب سئوال زیر را وارد نمایید * مدت زمان استفاده از کد امنیتی به پایان رسیده . دوباره کد را فراخوانی کنید